Porto Montenegro

Söylenecek pek bir şey yok… Göz kamaştırıcı bir başarı hikayesi. Son derece derin demirleme tesisleri ve tecrübeli ekipleri ile, Porto Montenegro, en büyük süper yatların birçoğuna ev sahipliği yapmaktadır. Tamamlanmış olan bu proje kent, uluslararası restoranlardan, çok ünlü marka mağazalara ve de 5 yıldılı Regent Hotel'e ev sahipliği yapmaktadır. Emlaklar, daireler ve otel şeklinde yönetilen yerleşimlerden oluşmaktadır. Porto Montenegro'daki emlak fiyatları yaklaşık 500.000 Euro'dan başlıyor ve 1,5 milyon Euro’nun üzerine çıkabiliyor.

Porto Montenegro Proje Yatırımı

Porto Montenegro Karadağ

Porto Montenegro (http://www.portomontenegro.com): Bu proje, toplam 850 kapasitelik yat ve mega-yat marinası ile çevreleyen bir yerleşim merkezi, bir 5 yıldızlı otel, lüks villalar, helikopter pisti ve müze vb içermektedir. Tahmini yatırım bedeli €450 milyon olup, tamamlanmıştır.

Montenegro İçinNEDEN BİZ?

Montenegro'nun en saygın, deneyimli avukat, mali müşavir ve tercümanları ile çalışan profesyonel ekibimizle sizin için çalışıyoruz.

Avantajlı Fiyat

Şirket açarak oturma ve çalışma izni danışmanlık ücretimiz bir kişi için 6.450€

Yerel Hizmet

Montenegro'nun her yerinde, konusunda uzman kadromuzla mevzuatları sürekli takip ederek hizmet veriyoruz.

Profesyonel Hizmet

Şirket kurulumu ya da emlak alımınızdan sonra da daima sizin için telefonun diğer ucundayız.

SORULARINIZ İÇİN BİZE ULAŞIN

Tüm sorularınız için bize aşağıdaki formdan ulaşabilirsiniz. Yetkililerimiz en kısa sürede size dönüş yaparak tüm sorularınızı yanıtlayacaktır.

TOP