Perast

Perast, Kotor Körfezi ve Boka Bay giriş üzerinde oturan bir çarpıcı bir Karadağ köyüdür. Gerçek bir klasik köy hissiyatı vermektedir. Evleri kadar fiyatları da etkileyicidir. Evleri güzeldir ama unutulmamalıdır ki, karuma altında oldukları için, dış cephelerinde çok kısıtlı revizyonlar yapılabilir veya o da yapılamaz. Pek çok iskele yanı cazip restorana sahiptir ancak neredeyse hiç mağaza yoktur. Bir de tekneniz varsa, harika bir yerdir. Arabayla Kotor’a 30 dakika, Tivat’a 50 dakikalık bir mesafede olup, oldukça izole bir bölgedir. Öne çıkan bir gece hayatı yoktur, bu yüzden geceleri, küçük sarayınızda geçirmek planlarınızdan biri olmalıdır. Perast’ın üzerinizde bırakacağı etkiyi göz önünde bulundurarak, çek defteriniz yanınızda olsun. Ev fiyatları, 160.000 Euro'dan başlamaktadır.

Montenegro İçinNEDEN BİZ?

Montenegro'nun en saygın, deneyimli avukat, mali müşavir ve tercümanları ile çalışan profesyonel ekibimizle sizin için çalışıyoruz.

Avantajlı Fiyat

Şirket açarak oturma ve çalışma izni danışmanlık ücretimiz bir kişi için 6.450€

Yerel Hizmet

Montenegro'nun her yerinde, konusunda uzman kadromuzla mevzuatları sürekli takip ederek hizmet veriyoruz.

Profesyonel Hizmet

Şirket kurulumu ya da emlak alımınızdan sonra da daima sizin için telefonun diğer ucundayız.

SORULARINIZ İÇİN BİZE ULAŞIN

Tüm sorularınız için bize aşağıdaki formdan ulaşabilirsiniz. Yetkililerimiz en kısa sürede size dönüş yaparak tüm sorularınızı yanıtlayacaktır.

TOP