Lustica Bay Marina & Development

Lustica Koyu Projesi, Lustica bölgesinde ilk büyük ve lüks projedir. Kağıt üzerinde çok büyük bir proje olmasına karşın, yatırımcı arazisinin yaklaşık % 6'sını kullanmayı planlamaktadır. Marina köyü, otantik mimariyi modern konforla, akılcı bir şekilde harmanlayarak, Adriyatik’e bakan açık deniz manzaraları sunacaktır. Lustica Koyu halen nispeten yenidir ve ticari alanlar henüz geliştirilmemiştir. 6 yıldızlı Chedi Hotel ve marina ticari alanların 2018 sonlarında açılmasına kadar, yiyecek ve diğer alışverişleriniz için araba kullanmanız gerekecektir. Lustica Koyu'ndaki şık ve tarz sahibi Amara plaj kulübü şimdiden açık ve operasyoneldir. Marina köyü fiyatları yaklaşık 400.000 Euro seviyesinden başlıyor; ancak projenin yeni üst köy kısmı henüz piyasaya yeni sürülüyor ve sadece 90.000 Euro seviyesinden alınabiliyor. Alıcısına, kısa sürede büyük kazançlar getireceği aşikardır.

Lustica Bay Marina Proje Yatırımı

Lustica Koyu

Luštica Bay (http://www.lusticabay.com).: Proje ile 8 otel, golf sahaları, konut ve 2 marinadan oluşan karma kullanım tesisi inşaatı içermektedir. 72 daireden oluşan 10 apartman tamamlanmıştır. €44 milyona mal olması beklenen Marina inşaatı devam etmektedir. Luštica Yarımadası üzerinde ilk otel inşaatı yakında başlayacaktır.

Montenegro İçinNEDEN BİZ?

Montenegro'nun en saygın, deneyimli avukat, mali müşavir ve tercümanları ile çalışan profesyonel ekibimizle sizin için çalışıyoruz.

Avantajlı Fiyat

Şirket açarak oturma ve çalışma izni danışmanlık ücretimiz bir kişi için 6.450€

Yerel Hizmet

Montenegro'nun her yerinde, konusunda uzman kadromuzla mevzuatları sürekli takip ederek hizmet veriyoruz.

Profesyonel Hizmet

Şirket kurulumu ya da emlak alımınızdan sonra da daima sizin için telefonun diğer ucundayız.

SORULARINIZ İÇİN BİZE ULAŞIN

Tüm sorularınız için bize aşağıdaki formdan ulaşabilirsiniz. Yetkililerimiz en kısa sürede size dönüş yaparak tüm sorularınızı yanıtlayacaktır.

TOP