Lepetane Prcanj Yolu

Lepetane Prcanj yolu, eski Kotor - Tivat yoludur. Avrupa'nın en güzel yollarından biridir. Adeta bir çok güzel köyden oluşan bir festival alanı gibidir. Bu yoldan arabasıyla geçen biri, muhakkak durup buradan bir yazlık edinmek isteyecektir. Bu kasaba evlerinden çoğunun kendi iskeleleri ve güneşlenme platformları bulunmaktadır. Her bir ev, kendi cazibesiyle alıcıları çekmektedir. Yalnız seçerken dikkatli olmakta fayda vardır. Eğer yağmuru çok sevmiyorsanız, evinizi dağın Tivat tarafından seçmelisiniz. Kotor tarafındakiler doğu cephelidir ve daha az güneş almaktadır.

Eski taş evler rutubet sebebiyle rahatsızlık verici olabilir. Bu nedenle artrit hastalarına iyi gelmeyebilir. Kışın da çok soğuk olurlar. Bu durum tedirgin ediyorsa, evinizi deniz seferlerine yakın olan Lepetane'den almak daha akılcı olabilir. Böylece Dubrovnik’e çok hızlı ulaşımınız olur. Cephesi güneydoğuya dönüktür ve ufku çok açıktır. Ülkenin yerlilerinin, denize girmeyi tercih ettikleri bölgelerden biridir. Konut fiyatları yaklaşık 100.000 Euro seviyesinden başlamaktadır.

Montenegro İçinNEDEN BİZ?

Montenegro'nun en saygın, deneyimli avukat, mali müşavir ve tercümanları ile çalışan profesyonel ekibimizle sizin için çalışıyoruz.

Avantajlı Fiyat

Şirket açarak oturma ve çalışma izni danışmanlık ücretimiz bir kişi için 6.450€

Yerel Hizmet

Montenegro'nun her yerinde, konusunda uzman kadromuzla mevzuatları sürekli takip ederek hizmet veriyoruz.

Profesyonel Hizmet

Şirket kurulumu ya da emlak alımınızdan sonra da daima sizin için telefonun diğer ucundayız.

SORULARINIZ İÇİN BİZE ULAŞIN

Tüm sorularınız için bize aşağıdaki formdan ulaşabilirsiniz. Yetkililerimiz en kısa sürede size dönüş yaparak tüm sorularınızı yanıtlayacaktır.

TOP