Herceg Novi

Herceg Novi, Dubrovnik Havaalanı'ndan geliyorsanız ulaşacağınız ilk önemli şehirdir. Herceg Novi, Boka Koyu ağzında bulunmaktadır ve mevcut durumundan çok daha popüler olacağı şimdiden bellidir. Son zamanlarda popülerliği, Porto Novi projesiyle birlikte artmaktadır. Bu yeni proje, Herceg Noviye bambaşka yeni boyutlar kazandıracaktır.Gökyüzü salonları, lüks Hotel ve 3 tane marina yerleşimi, bölgeye ihtiyaç duyduğu etkinliği kazandıracaktır. Şu an için Herceg Novi’de konut fiyatları sadece 130.000 Euro’dan başlamaktadır. Eli kulağında bitmek tamamlanmasına az kalan Porto Novi, lüks tarzı, yerleşim ve tesisleriyle çıtayı daha yukarıya taşımıştır. Şu anda da Porto Novi’de tamamlanmış olan kısmındaki konutlar 350.000 Euro seviyelerinden başlamaktadır.

Herceg Novi'ye Değer Katacak Projeler

Adriatic Ionian Otoyolu

Adriatic-Ionian Otoyolu : Kıyı otoyol projesi bölge içinde ve bölge ile AB arasındaki bağlantıyı geliştirmeyi amaçlamaktadır. SEE bölgesi ve Balkanlar için stratejik bir projedir. Projenin tamamlanması Orta Avrupa ve Kuzey İtalya ile oniki yarımadasını bağlarken, Slovenya, Hırvatistan, Bosna-Hersek, Karadağ, Arnavutluk ve Yunanistan kapsayacak yüksek kapasiteli ve yüksek kaliteli koridor oluşmasını sağlayacaktır.

Bu otoyol aynı zamanda Karadağ’ın üst kategori yol ağlarına bağlanmasını ve bu sayede merkezi, bölgesel ve mevcut yollarıda kapsayacak şekilde modern bir taşımacılık sisteminin oluşmasına olanak sağlayacaktır. Sahil otoyolu Hırvatistan sınırına yakın Herceg Novi’den başlayacak olup, Kotor Körfezi üzerinden, Tivat, Budva, Bar ve Ulcinj’den Arnavutluk sınırındaki Sukobin’e olan yolu 110 km kısaltacaktır.

Proje tasarım maliyetinin yaklaşık €44 milyon’u bulmasıyla, toplam proje bedelinin €950 milyon’u bulması beklenmektedir.

Porto Novi Montenegro

Portonovi (http://www.portonovi.com): One&Only bünyesindeki proje, 500 konut ve villa, 250 yat kapasiteli marina vb ile yerleşim merkezi ve lüks bir otel inşaatı içermektedir. Toplam yatırımın €.600 milyonu bulması beklenmektedir. Karma kullanım tesisi inşaatının bir kısmı tamamlanmıştır.

Herceg Novi Şehrinde Yatırım Teşvikleri

Herceg Novi Belediyesi,  bölgesel farklılıklar olsa da, turistik tesis inşaat projelerinde 180 Euro/m2 civarındaki altyapı bedelini almamaktadır.

Montenegro İçinNEDEN BİZ?

Montenegro'nun en saygın, deneyimli avukat, mali müşavir ve tercümanları ile çalışan profesyonel ekibimizle sizin için çalışıyoruz.

Avantajlı Fiyat

Şirket açarak oturma ve çalışma izni danışmanlık ücretimiz bir kişi için 6.450€

Yerel Hizmet

Montenegro'nun her yerinde, konusunda uzman kadromuzla mevzuatları sürekli takip ederek hizmet veriyoruz.

Profesyonel Hizmet

Şirket kurulumu ya da emlak alımınızdan sonra da daima sizin için telefonun diğer ucundayız.

SORULARINIZ İÇİN BİZE ULAŞIN

Tüm sorularınız için bize aşağıdaki formdan ulaşabilirsiniz. Yetkililerimiz en kısa sürede size dönüş yaparak tüm sorularınızı yanıtlayacaktır.

TOP