Donja Lastva

Donja Lastva, muhtemelen tüm Karadağ'ın en iyi yatırım alanıdır. Neden mi? Porto Montenegro’nun ihtişamı ve ışıltısına sadece 5 dakikalık bir bisiklet yolculuğu mesafesindedir. Tivat ve Tivat havaalanlarının olanaklarına yakındır. Muhteşem gün batımı ve Boka Koyu manzaralarına sahiptir. Donja Lastva, aynı anda hem modern emlak seçeneklerine hem de muhteşem antik köy ve kiliseye de sahiptir. Kasaba ayrıca Eco-Carruba adındaki en şirin butük otele de ev sahipliği yapmaktadır. Makul fiyatlı otantik restoranlardan, güzel yüzme alanlarına kadar mükemmel bir yelpazeye sahiptir. Kesinlikle “yaşanması gereken” bir yerdir. Bu bölge, hemen yanıbaşındaki Porto Montenegro’nun süper zenginleri çekmesinden ötürü, yakın gelecekte önemli seviyede fiyat artışına şahit olacaktır. Konut fiyatları şu an için 130.000 Euro seviyesinden başlamaktadır.

Montenegro İçinNEDEN BİZ?

Montenegro'nun en saygın, deneyimli avukat, mali müşavir ve tercümanları ile çalışan profesyonel ekibimizle sizin için çalışıyoruz.

Avantajlı Fiyat

Şirket açarak oturma ve çalışma izni danışmanlık ücretimiz bir kişi için 6.450€

Yerel Hizmet

Montenegro'nun her yerinde, konusunda uzman kadromuzla mevzuatları sürekli takip ederek hizmet veriyoruz.

Profesyonel Hizmet

Şirket kurulumu ya da emlak alımınızdan sonra da daima sizin için telefonun diğer ucundayız.

SORULARINIZ İÇİN BİZE ULAŞIN

Tüm sorularınız için bize aşağıdaki formdan ulaşabilirsiniz. Yetkililerimiz en kısa sürede size dönüş yaparak tüm sorularınızı yanıtlayacaktır.

TOP