Bijela ve Lustica Kıyı Şeridi Köyleri

Boka Körfezi'ndeki Tivat'ın karşısında yer alan bu köylerin hepsi mükemmel manzaraya ve muhteşem bir sahil şeridine sahiptir. Bu alan gittikçe daha popüler hale gelmektedir. Bazı zengin oligarşlar bu mikro bölgeyi zaten keşfetmişler ve bu yüzden emlak fiyatlan çeşitlilik göstermektedir. 100.000 Euro ila 12 milyon Euro arasında değişmektedir. En öne çıkan özelliklerinden biri, Lustica yarımadasında Karadağ'ın diğer her yerinden tamamen farklı bir bitki örtüsü, fauna ve floraya sahip olması. Daha yeşil, daha bereketli ve tek kelimeyle şahane. Tam bir rahatlatıcı atmosfere sahiptir. Köylerin hepsi otantik bir çekiciliğe sahiptir. Lustica yarımadasının bu tarafındaki restoranlar, rezervasyon yaptırmak önem taşımaktadır. Birçok insan, Onna Beach'te bir gün batımı, Maestral'da taze balık ya da taze deniz istiridyelerinin eşlik ettiği Narin Gül şarabı için Hotel Forte Rosa’nın hayalini kurmaktan alamamaktadır kendilerini.

Montenegro İçinNEDEN BİZ?

Montenegro'nun en saygın, deneyimli avukat, mali müşavir ve tercümanları ile çalışan profesyonel ekibimizle sizin için çalışıyoruz.

Avantajlı Fiyat

Şirket açarak oturma ve çalışma izni danışmanlık ücretimiz bir kişi için 6.450€

Yerel Hizmet

Montenegro'nun her yerinde, konusunda uzman kadromuzla mevzuatları sürekli takip ederek hizmet veriyoruz.

Profesyonel Hizmet

Şirket kurulumu ya da emlak alımınızdan sonra da daima sizin için telefonun diğer ucundayız.

SORULARINIZ İÇİN BİZE ULAŞIN

Tüm sorularınız için bize aşağıdaki formdan ulaşabilirsiniz. Yetkililerimiz en kısa sürede size dönüş yaparak tüm sorularınızı yanıtlayacaktır.

TOP